• +3623919161
  • Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.

 OM azonosító: 032 445  Tankerületi kód: PA3801

Pedagógusok elérhetőségei

Fogadóóra előzetes egyeztetés után lehetséges. Kapcsokatfelvétel az alábbi elérhetősegen:

Név e-mail
Ambrózy Zsófia ambrozyzsofi@gmail.com
Badalay Tünde badalay.tunde@gmail.com
Bakó Tamás bakotamas@yahoo.com
Báthory Orsolya Benigna orsolyabathoryretfalvi@gmail.com
Bédi Krisztina kriszta.bedi@gmail.com
Benyó Ágnes benyocs@freemail.hu
Berényi-Pócza Zsuzsanna pocza.zsuzsi@gmail.com
Béres Katalin bozorce@gmail.com
Bezeczky Erzsébet zsebereki@gmail.com
Bihari József biharitattoo@gmail.com
Bódi Zsuzsanna bodizsuzsa59@gmail.com
Bori Linda Bianka borilinda88@gmail.com
Bukovitsné Szunyogh Anikó aniszu77@gmail.com
Csákiné Pócsik Dóra cspdora@gmail.com
Csatos-Chmelik Beatrix beatrix.csatos@gmail.com
Csehó-Kovács Ferenc cseko23@gmail.com
Cserjésiné Kacsándi Katalin cserjesikati@gmail.com
Cserveniné Pap Györgyi cservenigyorgyi@gmail.com
Csordás Ágnes csag952@gmail.com
Dalotti Anna dalottianna@gmail.com
Dalottiné Bágyoni-Szabó Zsuzsanna bagyonizsuzsa@gmail.com
Dencs Szilvia sz.dencs@gmail.com
dr. Hudáky Ilona Ágnes ilona.hudaky@gmail.com
dr. Végh Gerzson vegh@eet.bme.hu
Dula Éva dulaeva@gmail.com
Eszterle Diána eszterle.dia@t-online.hu
Fejér Zsolt fejerzs@t-online.hu
Fekete Jánosné feketeeva41@gmail.com
Fűz Angelika fuzangelika@gmail.com
Ganyecz Györgyné ganyeczm@citromail.hu
Genáhl Ildikó ildikogenahl@gmail.com
Giron Zsolt giron.zsolt@freemail.hu
Havasi Gabriella gabriellha@gmail.com
Hermann-né Sianos Sophia sianos@citromail.hu
Huberné Kiss Éva huber.eva74@gmail.com
Illisz Balázs Gergely balazsillisz@gmail.com
Illiszné Kováts Ildikó kovatsildiko2@freemail.hu
Imre Mária Magdolna imarischka@gmail.com
Jánosi Anna janosi.anna@gmail.com
Joóné Szász Mária szaszmari@freemail.hu
Kaposi Ildikó kissi.54@googlemail.com 
Kaposiné Héger Ágnes heger.agnes@gmail.com
Karskó Ilona karsko.ilona@gmail.com
Knipper-Kékesi Andrea kekesiandi@gmail.com
Kiss Anikó picuri.67@gmail.com
Kiss Brigitta brigittassik@gmail.com
Kocsi Mária kocsimaria75@googlemail.com 
Koltai-Tótth Réka totthreka@gmail.com
Krizsanóczi Ildikó krizsanoczi.i@gmail.com
Lindvurmné Deák Anikó deakancsa@freemail.hu
Lukács László mayerzita@gmail.com
Magyar Edit medit2@t-online.hu
Manetás Eszter esther.tyehlar@gmail.com
Molnár Rita rita.molnar@gmail.com
Molnár-Kis Anna kis.anna.zsofia@gmail.com
Molnárné Balázsné Anikó anikomol@yahoo.com
Montai-Vukov Szonja v.sonja25@gmail.com
Morovián Péter morovianpeter66@gmail.com
Németh Attiláné Nagy Rita atrivi@t-online.hu
Németh Katalin katalinmm@gmail.com
Némethné Pénzes Györgyi npgyorgyi@gmail.com
Nothof-Kelemen Tímea Szidónia keszidi@yahoo.com
Ódor Attila odoral87@gmail.com
Odzéné Szemenyei Márta sz.marta2@gmail.com
Oszlánszki Sylvia oszszilvi@hotmail.com
Oszvaldné Szabó Edit oedit1@gmail.com
Pap Marietta nnioovvee@gmail.com
Papp Ildikó papp.szechenyi@gmail.com
Pataki Judit pataki.judit@netart.hu
Paur Eleonóra paur.e@freemail.hu
Pétervári Szabolcs petervari.szabolcs@gmail.com
Petri Melinda petrimelcsi@gmail.com
Pinczinger Barbara Anna borbi76@freemail.hu
Pozsgai István György istvan.pozsgai33@gmail.com
Kissné Pusztai Szilvia puszilvia@gmail.com
Sárdy Katalin sardykatalin@gmail.com
Simon Katalin lunca.kata@gmail.com
Somogyi Éva somogyi_eva@hotmail.com
Szántó Dóra doriszanto@gmail.com
Tarnóczayné Szegő Krisztina tarkiky@gmail.com
Taródi Nóra tarodinora@gmail.com
Tarpai Katalin milupa_hu@hotmail.com
Tatár Szabolcs tatarszabolcs.st@gmail.com
Temesvári Miklós temesm@gmail.com
Temesvári Tünde kisne.temesvari.tunde@gmail.com
Tengely Nikolett nikolett.tengely@gmail.com
Tóth Erika czagatotherika@gmail.com
Tóth Sára tsara1997@gmail.com
Tóth Viktória kviktoria0723@gmail.com
Tóth Zoltán chemizoli@gmail.com
Török Anna annaneni2019@gmail.com
Tymcsák Marianna tymcsak.m@gmail.com
Vakherda Nóra noravakherda@gmail.com
Varga Zita varga.zita@t-online.hu
Verebes Ida Julianna vi.tanarno@gmail.com
Veszprémi Andrea veszpremi@hotmail.com
Zatykó Vivien vzatyko@gmail.com

 

Bilingual tanári elérhetőségek:

Kathrin Bartha                                  kathrin.bartha@bilingual.hu
Caroline Halford caroline.halford@bilingual.hu
Yaneke Paulay yaneke.paulay@bilingual.hu
Nina Garcia nina.garcia@bilingual.hu
Laura Pereira laura.pereira@bilingual.hu
Douglas Macaluso douglas.macaluso@bilingual.hu
Valerie Moore valerie.moore@bilingual.hu
Bridget Woodward bridget.woodward@bilingual.hu
Tova Raab tova.raab@bilingual.hu
Ethan Herrell ethan.herrel@bilingual.hu
Jack Langley jack.samuel.langley@bilingual.hu
Debbie Hernandez debbie.hernandez@bilingual.hu
Sara Rashti sara.rashti@bilingual.hu
Neil Wolstenholme wolstenholme.neil@bilingual.hu
Susann Pihl pihl.susann@bilingual.hu
Casandra Moua casandra.moua@bilingual.hu
Morgan Crier morgan.crier@bilingual.hu

Image

Székhely: 2092 Budakeszi, Árpád Fejedelem tér 1. Feladatellátási hely kód: 003
Telefonszám: +3623919161
E-mail: szia.budakeszi@gmail.com
Intézményvezető: Bódi Zsuzsanna
OM azonosító: 032445 Tankerületi kód: PA3801

TÉRKÉP

Csengetési rend (Árpád)

1. óra   800 - 845
2. óra   900 - 945
3. óra  1000 - 1045
4. óra   1100 - 1145
5. óra  1155 - 1240
6. óra  1250 - 1335
7. óra  1340 - 1425
Védett tanulóidő   1430 - 1530
Image

Telephely: 2092 Budakeszi, Knáb János utca 60. Feladatellátási hely kód: 001
Telefonszám: +3623451532
E-mail: szia.budakeszi@gmail.com
Intézményvezető: Bódi Zsuzsanna
OM azonosító: 032445 Tankerületi kód: PA3801

TÉRKÉP

Csengetési rend (Knáb)

1. óra   800 - 845
2. óra   900 - 945
3. óra  1000 - 1045
4. óra   1100 - 1145
5. óra  1155 - 1240
6. óra  1250 - 1335
7. óra  1340 - 1425
Védett tanulóidő   1430 - 1530
Image

Telephely: 2092 Budakeszi, Petőfi utca 47.               Feladatellátási hely kód: 002
Telefonszám: +36205428693
E-mail: szia.budakeszi@gmail.com
Intézményvezető: Bódi Zsuzsanna
OM-azonosító: 032445 Tankerületi kód: PA3801

TÉRKÉP

Csengetési rend (Petőfi)

1. óra   800 - 845
2. óra   900 - 945
3. óra  1000 - 1045
4. óra   1155 - 1140
5. óra  1145 - 1230
Ebéd  1230 - 1300
6. óra  1300 - 1345
Fejlesztő foglalkozások  Hazamenetelig
© 2021 Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola