I Iskolánk

Olvasóink értékelése: 0 / 5

Csillag inaktívCsillag inaktívCsillag inaktívCsillag inaktívCsillag inaktív

Széchenyi István Általános Iskola Könyvtára. A tetőtérben található könyvtár több mint tízezer könyvvel várja az olvasni vágyó diákokat.

A könyvtár állományában megtalálhatók mindazok a szépirodalmi és ismeretterjesztő művek, melyekkel a 6-14 éves diákok a szabadidőt tartalmasan el tudják tölteni, illetve az iskolai tananyagot ki tudják egészíteni.
A könyvtárunk a folyamatos nyitvatartás miatt lehetőséget ad:

• jegyzetelésre
  • kiscsoportos foglalkozásra
  • mesekuckós - játék kuckós elfoglaltságok
  • szaktárgyi órák megtartására
  • egyéb szabadidős tevékenységekre

Figyelem!

2007.04.01-től folyamatosan könyvgyűjtés indul a könyvtár állományának gyarapodása érdekében. Olyan mesekönyveket várunk a 6-14 éves korosztály számára, melyek a háztartásokban feleslegessé váltak, több példányban vannak, de KIFOGÁSTALAN az ÁLLAPOTUK és el lehet még helyezni a könyvtár polcain.
A könyvcsomagokat előzetes telefonos időpontegyeztetés után csak az iskola könyvtárában lehet leadni.

Telefon: 06-30/639-5361 A könyvtár munkarendje:

Nyitvatartási idő: 10-15h30-ig
Kölcsönzési idő: 12h30-15h30-ig

A beíratkozás rendje:
A kitöltött és aláírt "Szülői nyilatkozat" leadása után a gyerekek könyvtári tagok lesznek. A beíratkozás és a könyvtári tagság ingyenes.

Székhely:          2092 Budakeszi, Knáb János utca 60. Térkép
Telefonszám:    06-23/451-532
Fax:                     06-23/451-532
E-mail:               titkarsag@sziabudakeszi.hu