H Hírek

Follow Us

Kárpátalján élő iskolásokért..

Olvasóink értékelése: 0 / 5

Csillag inaktívCsillag inaktívCsillag inaktívCsillag inaktívCsillag inaktív

A napjainkban kelet Ukrajnában zajló háború Ukrajna gazdaságát katasztrofális helyzetbe sodorta, ezáltal a Kárpátalján élő magyar nemzettársaink megélhetése is veszélybe került.

Budakeszi városa testvérvárosi kapcsolatot ápol a kárpátaljai Beregdédával. Egressy István, a település polgármestere arról tájékoztatott minket, hogy a határ menti kis településekre, szórványokba nem, vagy alig jutnak el az országos gyűjtésből eredő adományok. Budakeszi Város Önkormányzata, egyházközségeink, civil szervezetek, a Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola közös összefogással segítséget, támogatást kíván nyújtani a háború kapcsán nehéz helyzetbe sodródott iskolások családjainak, hasonlókorú iskolásoknak! Iskolánk aulájában kihelyezett gyűjtőedényben április 20-ig gyűjtjük pénzadományaikat! Minden támogatást köszönünk!

SZIA Vezetősége

Partnerek

 

Hírlevél

Add meg az e-mail címedet hogy a legújabb információkhoz hozzájuss.

Székhely: 2092 Budakeszi, Knáb János utca 60.
Telefonszám: 06-23-451-532
E-mail: titkarsag@sziabudakeszi.hu
Honlap: http://szia.budakeszi.hu/
Igazgató: Bódi Zsuzsanna
OM-azonosító: 032 445

Határtalanul

Pedagógus képzések