H Hírek

Kárpátalján élő iskolásokért..

Olvasóink értékelése: 0 / 5

Csillag inaktívCsillag inaktívCsillag inaktívCsillag inaktívCsillag inaktív

A napjainkban kelet Ukrajnában zajló háború Ukrajna gazdaságát katasztrofális helyzetbe sodorta, ezáltal a Kárpátalján élő magyar nemzettársaink megélhetése is veszélybe került.

Budakeszi városa testvérvárosi kapcsolatot ápol a kárpátaljai Beregdédával. Egressy István, a település polgármestere arról tájékoztatott minket, hogy a határ menti kis településekre, szórványokba nem, vagy alig jutnak el az országos gyűjtésből eredő adományok. Budakeszi Város Önkormányzata, egyházközségeink, civil szervezetek, a Budakeszi Széchenyi István Általános Iskola közös összefogással segítséget, támogatást kíván nyújtani a háború kapcsán nehéz helyzetbe sodródott iskolások családjainak, hasonlókorú iskolásoknak! Iskolánk aulájában kihelyezett gyűjtőedényben április 20-ig gyűjtjük pénzadományaikat! Minden támogatást köszönünk!

SZIA Vezetősége

Székhely:          2092 Budakeszi, Knáb János utca 60. Térkép
Telefonszám:    06-23/451-532
Fax:                     06-23/451-532
E-mail:               titkarsag@sziabudakeszi.hu
Honlap:              http://szia.budakeszi.hu/
Igazgató:           Czifra Zsuzsanna (czifrazsu@t-online.hu)
OM-azonosító: 032 445

Pedagógus képzések